SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 120d Coupe
Çmimi :
€14,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
BMW 1 Series
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
181151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 120d coupe
Automatik
177ps
Mpacket
155000km
DieselPostuar nëpërmjet celularit.
Kerri osht n tabela taustris
Informata rreth publikuesit
Nisi
Podujevë
06766612625
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »