SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel zafira 2004 sapo doganuar ks 7 ulse
Çmimi fillestar :
€4,800.00
Ju kurseni :
€300.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€4,500.00 Çmimi rritet në €4,800.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
181163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel zafira 2004 vetura posedon:karriga me nxemje ,xhama elektrik,radio,manual,me naft goma te reja ,270000km etjPostuar nëpërmjet celularit 7ulse
Informata rreth publikuesit
Andi-bz
Viti
044-785-260
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »