SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.6 BENZIN ME KLIM 123.000 KM RKS 2003
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:48
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
123,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
ID e produktit :
181177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ASTRA 1.6 BENZIN

123.000 KM

VITI I PRODHIMIT : 2002

E REXHISTRUAR RKS

NDRRIM NUK BOJ

REXHISTRIMIN E PAR NE KOSOV E ARDHUR NGA ZVICRRA

KLIM
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ME RRYM
GOMA TE REJA TE DIMRIT
TIMON SERVO
ABS
DRITA TE MJEGULLES
ALARM
AIR BAG
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

QMIMI : 2700 EURO

TEL : 045 680 186

GJINDEMI PERBALL HIB PETROLIT FUSHKOSOV

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
XxX
Prishtinë
045 680 186
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »