SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SMART 600cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:51
Lloji :
Smart For Two
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
0.60
Viti :
2000
ID e produktit :
181186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SMART FORTWO 600KUBIK BENZIN ME KLIME FUNKSIONALE VITI I PRODHIMOT 2000 NE GJENDJE TE RREGULLT SHUM.I MORMBAJTUR SI BRENDA EDHE JASHT POSEDON **KLIMA**PANORAM**ABS DHE ESP**CENTRALL**FELLNE SHUM.TMIRA ME GOMA DIMRI** ETJ.. PER ME SHUM KONTAKTONI 045650220 SO DHE VIBER +37745650220 MUNDSI NDRRIMIPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eduart
Vushtrri
37745650220
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »