SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
•Citroen C3 1.4-HDI-150 mije km
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2010
ID e produktit :
181189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C3 1.4 HDI -DizellViti i prodhimit:2010I doganuar dhe regjistruar RKS te vlefshem deri ne mujin e 04.2018I servisuar gjithmone me rregull dhe serviset e perfunduaraNe gjendje shume te mire teknikeMund ta kontrolloni ne cilin do servis te autorizuarTe kaluara 150 mije orgjinale te garantuara•PAISJET:•Klime•Airbag•Abs•Esp•Mbyllje qendrore•Mbyllje me komand•Bordkompjuter•Tempomat•Komanda te radios•Xhamat elektronik•Pasqyret elektronike•Pasqyret me nxemjeQMIMI:5600 € KONTAKTO NE :044-240-801 ~~~~~ 044-922-633

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
044-922-633
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »