SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
•Opel Insignia 2.0 CDTI-Automatik-RKS
Çmimi :
€10,700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Lloji :
Opel INSIGNIA
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
181191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Insignia 2.0 CDTI Automatik -Tiptronik Viti i prodhimit: 2011 seri e 2012Te perfunduara komplet serviset te gjitha ne servis te autorizuarI doganuar dhe regjistruar ne RKS te vlefshem deri ne mujin 11.2018-ne emrin tim personalPronari i dyte ne tere historine e veturesTe kaluara 150 mije orgjinale mund ta kontrolloni ne cilin do servis te autorizuarVeture familjare dhe shume e sigurte•PAISJET:•Klimatronik•Airbag•Abs•Esp•Mbyllje qendrore•Mbyllje me komand -2 qelsa•Tempomat•Bordkompjuter•Komanda ne timon •Aux•Ulese Isofix•4 Xhamat elektronik•Pasqyret elektronike•Pasqyret me nxemje•QMIMI: 10700€KONTAKTO NE :044-256-543 ~~~~~ 044-922-633

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
044-922-633
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »