SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1990
ID e produktit :
181192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamioni osht gjithqka ne rregull per informacione na kontaktoni 044318034

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
Prishtinë
044318034
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »