SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Ducati Maxi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,934
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2003
ID e produktit :
181208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Ducato Maxi 2.3 JTD viti i prodhimit (04.11.2002 me klim navi me kamera 3ulse Homologim Dogan të Paguar045680013

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samed
045680013/044606968
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »