SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat ducato 2.5 dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1996
ID e produktit :
181219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet fiat ne gjendje teknike shum te mire per gjdo info ne nr 049281666 edhe ne viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Klina
049281666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »