SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7 2.0 tdi 2013 dsg
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:32
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
181220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 7 2.0 dsg viti 2013 rks 2 celca serviset porshe prishtina te krym ika guma te rreja ulset likur me nxemje clim tronik cd navi tmash sd kart shpejtsit vollan multi funkcjon pasqyret i palon farat lek ksenon bi ksenon shtopat led perkthim meniher per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »