SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7 1.6 tdi 81 kw 2013 blue motion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:32
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,500
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
181221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 7 1.6 tdi 81 kw 6 shpejtsi blue motion 2013 12 muj i regjistrum rks qe 2 muj fellne me guma te rreja farat led ksenon bi ksenon shtopa led park senzora para mas clim tronik cd navi tmadh pulla vollan i rrujtum shum perkthim meniher 2 celca per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »