SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 5 TDI 1.9 DSG 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Lloji :
GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
ID e produktit :
181228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golfi êsht shum nebgjendje te mir viti i prodhimit 2008 automatik i paisur me goma te dimrit per gjdo info thirr ne nr. 049242828 ose 049882208

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Kosovo
+38649882208
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »