SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V 1.9 TDI automatik
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,780
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
181237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 TDI Automatik DSG me dogan dhe homologim,klimatronic,navi+cd changer,aux,goma dimrit etj etj per me shume 049 377 218

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Prishtinë
049377218
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »