SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Tundra
Çmimi :
€23,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '18
Lloji :
Toyota Tundra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
5.70
Viti :
2011
ID e produktit :
181239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Toyota Tundra 4.7 Benzin Plin fabrikishtTabela te jashtit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Prishtinë
049818555
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »