SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
blej kerr viber free
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:29
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,300
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
181251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej kerr me pare kesh jo per bizniss personal per veti
Per me shum info thirrni ne viber ose nr
Vibrr 0037745657812
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
044494296
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »