SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 1.9 TDI - DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Maj
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
181262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touran 1.9 TDI
Automatik - DSG
Viti - 2005
77KW / 105PS
7 Ulse
218.000 km
Vetura me Dogan

Auto Salloni Florenti
Tel ; 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
autosalloniflorenti@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
045806805
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »