SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Trafic 1.9 dci
Çmimi :
€2,499.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Lloji :
Renault Traffic
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
181265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Trafic 1.9 dci Viti prodhimit 15.04.2005 inposa ardhur nga zvicrra ne gjendje shume te mir teknike
Informata rreth publikuesit
LABINOT
Pejë
045473473
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »