SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Lupo 1.0 Benzin
Çmimi :
€2,499.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Lloji :
Volkswagen/VW Lupo
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
257,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
181270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw Lupo 1.0 Benzin Viti Prodhimit 2000 Ne gjendje te mir teknike i Regjistruar ne Rks deri me 13.10.2018
Informata rreth publikuesit
LABINOT
Pejë
045473473
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »