SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Koke Terheqse Scania R480
Çmimi :
€23,999.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
470,000
Motori (kubik) :
480.00
Viti :
2007
ID e produktit :
181272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Koke Terheqse Scania R480 La4x2MN Viti Prodhimit 2007 i regjistruar per her te pare ne kosove me 06.11.2017ne gjendje shume
te mir teknike me Retarder pomp kiperi
Informata rreth publikuesit
LABINOT
Pejë
045473473
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »