SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel combo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
181291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel combon viti prodhimit 2002 motorri 1.7japan ne gjendje shum tmir centrrall hapje mbyllje i ardhur nga zvicrra e ka librin qe ju kan bër servisimet ne rregull ne zvicerr e shes me qmim te volitshum Kontakti :044200249 Viber:+37744200249“Mundesi ndrrimi”

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gashjani
Malishevë
044200249
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »