SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot partner
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '18
Lloji :
Peugeot Partner
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
181292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She’s Peugeot partner me 5ulse me librez viti 27.12.2006 klim abs xhama me rrym 1.6hdi regjistrim deri nmaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirigzon
Pristina
044660896
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »