SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A Class 170 CDI Avangart
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Lloji :
Mercedes A 170
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
ID e produktit :
181298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
044262875Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
044262875
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »