SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES SHKODA FABIA
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Lloji :
Skoda Fabia
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi
ID e produktit :
181299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES SHKODA FABIA 1.4 BENZIN I ARDHUR NGA ZVICRRA I REGJISTRUAR NE DHJETOR 2017.
NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE VETURA POSEDON KLIMA FUNKSIONALE ABS AIR BAG GJAMA ME RRYM GOMAT E REJA KASTOFON CD FABRIKISHT PER ME SHUM INFO NA KONTAKTONI JU MIR PRESIM.
HIPOTEK NUK OSHT DHE NE AS NI BANK, PERKTHIMI I MENJEHERSHEM.
VIBER +38649194444
Informata rreth publikuesit
Refik
Mitrovicë
+38643-900011
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »