SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 6 RKS 2.0 Sportline 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
181303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Gollf 6Dissel 2.0Klimatronik Navigacion te madhTempomat Bodkompjuter FellneRks044225648Viber +37744225648

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alfa
Vushtrri
044225648
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »