SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes R 320 Cdi 7g-Tronic 4 matic
Çmimi :
€10,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar
Lloji :
Mercedes R 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
256,000
Motori (kubik) :
2987.00
Viti :
2008
ID e produktit :
181306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz
•7G-Tronic
•320 V6 2987cc
•224 ps
•4 Matic
•2008
•256000 km
•6 ulse
•Klimatronik para dhe mbrapa
•Navigacion
•Aux,bluetoth
•Pasqyrat elektronike
•Senzora parkimi para dhe mrapa
•Fellne me goma te reja
•i sapo servisuar me daten 26.12.2017
•Ne gjendje perfekte, shum i ruajtur
+viber 049122639Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Gjakovë
049122639
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »