SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Scenic 1.5 DCi Viti 2014 Klimatronik Gjendje Perfekte
Çmimi :
€9,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:50
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2014
ID e produktit :
181307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Scenic 1.5 DCi 6 Shpejtesi 81 kW 110 PS .Viti 2014 pa Dogane.Librat e Servisit Vetem 150.000 Km te kaluara.Te gjitha Servisat e kryera,i sapoardhur nga Zvicra veture per Marakli.

shpenzimet
4.1 l/100 km(kombinim)
4.5 l/100 km(qytet)
3.9 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-klimatronik 2 zonale funksionale
-dritat led fabrikisht
-farat me llup
-navigacion
-joystick per menyn e ekranit
-senzora parkimi perpara dhe mbas
-boardcomputer
-sistemi start & stop
-freni i dores elektronik
-drita per mjegull
-tempomat
-radio CD,AUX dhe USB
-komanda ne timon
-autohold
-air bag
-abs
-esp
-hidraulik
-timon multifunksional
-4 dritare elektrike
-dritaret eresuar fabrikisht
-pasqyret elektrike dhe me nxemje
-pasqyret automatike i palohen
-mbyllje qendrore
-2 qelsa (kartela)
-fellne 16
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.


INFO TEL.

044 160 026
049 883 399
Viber:+38649883399Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Levent
Prishtinë
044160026-049883399
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »