SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
181308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passatin 3c viti 2012 dsgPostuar nëpërmjet celularit. Na kontaktoni ne nr 049763263 ose ne viber +37744585878
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Pejë
049763263
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »