SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motorr atv
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '18
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2015
ID e produktit :
181310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shume pak i perdorurAutomatik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Pristina
049 110 847
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »