SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz c180
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Lloji :
MECEDES C
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1997
ID e produktit :
181312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes benz c180 benzin ne gjendje shum te mir teknike per me shum informata kontaktoni ne viber+37744769572 ose privat ‭‭+386 4 397 7522‬‬Bej ndrrim me Mercedes 124

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mufail
Pejë
‭‭ +37744769572
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »