SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pasat 2005
Çmimi :
€8,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
181313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasat 2.0 tdi highline#sensora para mbrapa per parkim#sensora te shiut#karrika lekure me nxemje#fellne te pasatit cc#2 pale goma(veres+dimrit) me 2 pale fellneServisin e madh e ka te kryer para 10 mije kmSetin (korpe,llamelle,zamajac e ka te nderruar komplet) me garancionMe nje fjale eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nori
Gjakovë
049629999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »