SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407 2.0 hdi viti 2006 rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '18
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
181314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peugeot 407 2.0 hdi 16 v viti 2006 rks 6 shpejtsi park senzora pra mas senzor shiut guma te dimrit te rreja 4 gjamat me rrym clim tronik cd shangjer perde mrapa ulset gjysem likur me memori me nxemje serviset e krym farat me llupa ksenon llajsnet crom 2 celca perkthim meniher per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »