SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:54
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,566
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
181317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSAT 3C 2.0 TDI
VITI 2006
KARAVAN
KLIM TRONIK
ABS
ESP
TEMPOMAT
I SERVISUM KOMPLET
GOMA TREJA
I REGJISTRUM NE RKS
PER MA SHUM NA TEL
044 106 941 044 877 535 044 7144 71
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »