SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 308 1.6 HDI FACELIFE VITI 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:08
Lloji :
Peugeot 308
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,345
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2009
ID e produktit :
181318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 308 1.6 HDI
FACELIF
VITI 2009
KLIM A.C
ABS
ESP
TEMPOMAT
B.KOJUTER
I SERVISUM KOMET
I DOGANUAR NE RKS EDHE 10 MUJ
PER MANSHUM NA TEL☎
044 106 941☎044 877 535☎044 714471
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »