SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES. E KLASS 280 CDI AVANGARD VITI 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:51
Lloji :
Mercedes E 280
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
234,152
Motori (kubik) :
2800.00
Viti :
2005
ID e produktit :
181319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES E KLASS 280 CDI
AVANGARD
VITI 20.11 2004
KLIM TRONIK
ABS
ESP
TRMPOMAT
B.KOMPJUTER
ULSET LIKUR
SHPEJSIT NE TIMON
GOMA TREJA DIMRIT
INSERVISUM KOMPLET
I NDOGANUAR NE RKS
PER.MA SHUM NA TEL☎
044 106 941☎044 877 535☎044 714471
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »