SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 1.9 TDI VIT 2000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:51
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,523
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2000
ID e produktit :
181320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 1.9 TDI 66 KW
VITI 2000
KLIM A.C
ABS
ESP
I SERVISUM KOMPLET
I DOGANUAR NE RKS
PER MA.SHUM NA TEL☎
044 106 941☎044 877 535☎044 714471
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »