SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Audi A3 2.0TDI. Automatik
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:07
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
181321
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Audi A3 2.0TDI. Automatik

RKS 1 vit
Viti 2005
Automatik tiptronik/ F1
Klimatronik
Rrypi dhembezor i ri
Senzor parkimi
Gjendje shum te mir

đź“ž044771777
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »