SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E220 CDI VITI 2000 MANUAL RKS
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:32
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
318,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
Ekstra :
Immobiliser, CD Player, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
181325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES E220 CDI VITI 2000 QMIMI 3900 EURO
• MANUAL 6 SHPEJTSI
• KLIMATRONIK
• ULSE ME NXEMJE
• I REGJISTRUAR RKS
• 2 QELSA
• FELLNE ME GOMA TE MIRA
• SHIBER

TEL.044 100 141
TEL.044 100 131 (VIBER)
Informata rreth publikuesit
AutoSallon FATIJONI
Prishtinë
044 100 141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »