SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,893
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
181329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi 2.0 TDI pa Dogan,,Viti prodhimit 2013,,Shpejtsi 6+ R,,Drita Xenon,Bi Xenon,,Komanda né Timon,,Kilometra té Garantume 163449 mij,,3 Qelsa Fabrikisht,,Senzor mbrapa,Senzor Shiu,,Navigacion,,Mp3 Radio,, Magacin 6 CD,, Bluetoth,, Aux ..,,Libra Servisi te gjitha,,Vetura osht pèr Merakli Tip top,,Ka edhe sistemin nSEMAFOR ose kur ndalet SHKYQET dhe DHEZET vet automatikishtNdrrim me Golf,6,7Ndrrim edhe me vetur tjeterPèr mé shum Foto Wiber ..!Kontact: Wiber +37744816139

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Prishtinë
044816139
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »