SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
POLO 1.4 TDI FACE LIFE 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:07
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2004
ID e produktit :
181333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
POLO 1.4 TDI 2004
I DOGANAUR
FACE LIFE

044 843 258
049 843 258
044100 188
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »