SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pasat 2.0 TDI 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,297
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
181339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasati ësht shum ne gjendje te mir per gjdo info thirr 049265829 ose viber +41799064682

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Kosovo
+38649882208
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »