SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW - X3 2.0D X-DRIVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:20
Lloji :
BMW
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Viti :
2013
ID e produktit :
181343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Extras
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni PRISHTINA
Prishtinë
044/049 181 912
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »