SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320i
Çmimi :
€10,900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
104,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
181357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kilometer 105000Viti 2011Mfk 04.01.18Vetura geendet ne Zvicerr

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mendor
Prishtinë
0763390590
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »