SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi A3 2.0 tdi me dogan te paguar
Çmimi :
€9,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:44
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
261,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
181358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet audi A3 2.0 tdi 140ps 2008 me dogan te paguar dhe homologim e ardhur nga zvicrra me libra servisi 261000km servisin e madhe te kryer ne zvicerr + rrypin e ndrrum vetura eshte full opsion nr tel 044616279Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arton
Prishtinë
044616279
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »