SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peuget 308
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
181360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
peuget308 11.2009Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
+37744206752
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »