SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 207 1.6HDI 90 PS >>AUTO SALLON ''ANESI''>>
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '18
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
109,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
181371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 207 1.6HDI 90 PS
VITI>>2008
109.080KM TE GARANTUARA
FULL OPCION
ne gjendje jasht zakonisht e mire
per shum info na kontaktoni>>044828753>>045602836
Mund ta vizitoni ne bibaj-feriza rruges per Gjilane
AUTO SALLON ANESI
I SAPO DOGANUARE PREJARDHJA NGA FRANCA
Informata rreth publikuesit
anes
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »