SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€6,550.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
325
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
181374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 2.0 me shpejtesi dizel 5 muaj regjistrim ne gjendje shum të mirë komanda nvollan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Urim
Ferizaj
044688337
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »