SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SEAT EXEO -2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
181378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat EXEO 2.0 TDI, automatik 7 shpejtesi, ndrusi ne timon, bixenon, servisin e krym i ardhum nga CHPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Niki
Gjakovë
045531282
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »