SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pasat 3c
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
181382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasat 3c viti 2008 me matorr te tipit te ri 6 shpejtesi shum i rujtun qe ni vit ne ks me libres te servisit vet e kam doganu nuk esht hipotek as nuk ka problem per perkthimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mehdi
Vushtrri
37744326043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »