SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Range Rover rks 1vit Regjistrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Lloji :
Land Rover Range Rover
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,000
Motori (kubik) :
3600.00
Viti :
2010
ID e produktit :
181388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes RangeRover Sport, Facelift, Autobiography 10.2010 Diesel ne gjendje perfekte, i gatshem per qdo lloj prove dhe i garantuar. Vetura ka : ** Motor 3.6D ** Automatik tipTronic ** Komanda ne Vollan dhe shpejtsi ne vollan F10 ** Felga 21" Origjinale me goma te veres te reja ** Interier Lekure ** Xenon, Bi Xenon, Led para mbrapa **Autostart ( ndalet dhe dhezet ne kolona dhe somofora) ** Karriga me Nxemje dhe memorje( elektronike) ** Senzora parkingu dhe kamera 360° ** Klimatronik ** Xhama te kolor fabrikisht ** DVD ** Navigacion te madh Fabrikisht ** Tempomat ** ABS / ESP / ESR ** Centrall ** Board Computer ** Xhama elektronik ** Km te garantuara ** Libra Servisi me komplet historiat 045 305 000 049 222 303

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »