SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tivoli 2016
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Ssangyong Family
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
99,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2016
ID e produktit :
181392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ssangyoung tivoli 1.6 2016 4wd(4x4) ne gjendje shume te mir , shpenzime te voglaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florent
Prishtinë
049391263
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »